*Villa Olivo*With Private Terrace & Jacuzzi + 3Bedrooms

  • 155 m²
  • 3 slaapkamers
  • 2 badkamers

De gesitueerde in Milaan *Villa Olivo*with private terrace&Jacuzzi + 3bedrooms Milaan is op 5 minuten wandelafstand van Santi Giovanni e Paolo church gesitueerd en biedt een bubbelbad en warme openbare baden voor de ontspanning van gasten.

Als gasten in de villa verblijven, kunnen ze gebruikmaken van de zelfvoorzienende voorzieningen, waaronder koffie- en theefaciliteiten, een koelkast, een oven. Italiaanse gerechten worden geserveerd bij La Vera Pizza Di Ceku Shkelqim, dat op op 5 minuten wandelafstand van de gesitueerde in Milaan *Villa Olivo*with private terrace&Jacuzzi + 3bedrooms ligt.

Deze villa in de Bovisa wijk bevindt zich binnen 2 km afstand van de Pirellitoren en binnen 3 km afstand van winkels als de Galleria Vittorio Emanuele II. Dit vakantiehuis ligt ook binnen het bereik van de Arena Gianni Brera, en metrostation Cenisio bevindt zich binnen 15 minuten wandelen ervandaan. Deze gesitueerde in Milaan *Villa Olivo*with private terrace&Jacuzzi + 3bedrooms bevindt zich binnen 4 km afstand van de Dom van Milaan en is een populaire bestemming voor zowel gelovigen als toeristen. Deze woning bevindt zich binnen 3 km afstand van treinstation Milano Cadorna en vlak om de hoek van busstation Piazzale Nigra.

Meer opties nodig?
Check Top hotels near *Villa Olivo*With Private Terrace & Jacuzzi + 3Bedrooms Milaan
Villa Loft In Milan With Private Terrace & Jacuzzi
Mobiele prijsaanbieding

Villa Loft In Milan With Private Terrace & Jacuzzi

949 m van de accommodatie
Suitesettepesciolini - Casa Vacanza Zoe
Mobiele prijsaanbieding

Suitesettepesciolini - Casa Vacanza Zoe

1.1 km van de accommodatie
USD 150 USD 135
per nacht
Mama House Cenisio
Mobiele prijsaanbieding

Mama House Cenisio

8.7
Fantastisch 127 beoordelingen
1.1 km van de accommodatie
USD 220 USD 198
per nacht
    Hoe kom je bij het hotel

    Luchthavens

    Luchthaven Milaan-Linate
    13 km

    Treinstations

    Station Milano Nord-Bovisa
    1,1 km

    Faciliteiten

    Internet

    • WiFi

    Parkeergelegenheid

    • Parkeerplaats

    In de keuken

    • Droger

    Voor kinderen

    • Ledikanten/ Babybedden

    In de kamers

    • Koffie- en theefaciliteiten

    In de badkamer

    • Wasmachine

    Toestellen

    • Flat-screen TV

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 16:00 tot 23:30
    Uitchecken: van 10:00 tot 11:00
    Licentienummer015146-CNI-04674,IT015146C2SX5PJXFS
    Veelgestelde vragen
    • Hoeveel kost een verblijf in *Villa Olivo*With Private Terrace & Jacuzzi + 3Bedrooms?
      Huurprijs bij *Villa Olivo*With Private Terrace & Jacuzzi + 3Bedrooms begint bij €1424 per nacht.
    • Wat is de tijd van in- en uitchecken bij *Villa Olivo*With Private Terrace & Jacuzzi + 3Bedrooms?
      Gasten van *Villa Olivo*With Private Terrace & Jacuzzi + 3Bedrooms dienen uiterlijk om 23:30 in te checken en tot 11:00 uit te checken.
    • Welke restaurants zijn er in de buurt van *Villa Olivo*With Private Terrace & Jacuzzi + 3Bedrooms?
      Restaurants in de buurt van *Villa Olivo*With Private Terrace & Jacuzzi + 3Bedrooms zijn La Vera Pizza Di Ceku Shkelqim restaurant, dat Italiaanse gerechten (op minder dan 250 meter afstand van de accommodatie) serveert, evenals Yu Hu restaurant beroemd voor Italiaanse keuken (op 200 meter afstand).
    • Heeft deze villa een bubbelbad?
      Ja, deze villa biedt een jacuzzi.
    • Welke beroemde bezienswaardigheden moeten we bekijken tijdens een verblijf in *Villa Olivo*With Private Terrace & Jacuzzi + 3Bedrooms?
      Gasten kunnen het San Siro stadion bezoeken, gunstig gelegen op 10-minuten rijafstand van *Villa Olivo*With Private Terrace & Jacuzzi + 3Bedrooms.

    Locatie

    Map
    Omgeving

    Luchthavens

    Luchthaven Milaan-Linate
    13 km

    Treinstations

    Station Milano Nord-Bovisa
    1,1 km

    Bezienswaardigheden in de buurt

    Restaurants in de buurt

    Galerij

    Beoordelingen

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.
    Naar beoordelingen
    Review is niet verzonden.

    Contacteer ons

    Als u meer dan 4 kamers nodig hebt, gelieve groepsboeking aan te vragen.
    Uw details
    Onderwerp
    Bericht
    *Villa Olivo*With Private Terrace & Jacuzzi + 3Bedrooms Milaan

    Kaart weergeven:

    Bezienswaardigheden
    Aanbevolen restaurants
    Openbaar vervoer
    Bedankt voor uw feedback
    Bedankt voor de aanmelding
    Sluiten